spotkanie

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU. FILIA NR 2 NA OSTROGU

Wesoła zabawa z Mądrą Myszą w bibliotece na Ostrogu

spotkanieTo już ostatnie przed wakacjami spotkanie w Klubie Malucha! W bibliotece na Ostrogu podsumowano dzisiaj kolejny, bardzo udany rok działalności Klubu oraz zaproszono dzieci do wspólnej zabawy z wyjątkowym gościem – Mądrą Myszą.

Wesołe wierszyki, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, ale przede wszystkim kreatywny rozwój dziecka, miło spędzony czas z książką i pierwszy kontakt z biblioteką… to wszystko czekało na najmłodszych czytelników w Klubie Malucha na Ostrogu. W cyklicznych, comiesięcznych spotkaniach uczestniczyły dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat wraz z rodzicami, opiekunami czy babciami.

spotkanie

W trakcie finałowego spotkania dzieci m.in. wysłuchały opowieści Mądrej Myszy – bohatera edukacyjnej serii popularnych książek dla dzieci, które można oczywiście wypożyczyć w raciborskiej bibliotece. Na koniec wszyscy mali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek ufundowany przez Mieszko SA.

zajęcia

– Dziękujemy Księgarni Sowa za pomoc w organizacji naszego spotkania. Już teraz zapraszamy wszystkich na nowy cykl zajęć, który rozpocznie się we wrześniu  – informuje Jolanta Sienkiewicz, kierownik biblioteki na Ostrogu.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu.