[Rekrutacja] Projekt „Zaprogramuj przyszłość”

Warsztaty z kodowania dla wybranych powiatów

programowanieStowarzyszenie Mistrzowie Kodowania oraz Fundacja Orange zapraszają na bezpłatne warsztaty z kodowania bibliotekarzy z powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, myszkowskiego, bieruńsko-lędzińskiego, mikołowskiego i pszczyńskiego. Spotkania odbywają się w ramach projektu „Zaprogramuj przyszłość”, który ma na celu upowszechnianie wiedzy o programowaniu dla dzieci.

Podczas szkoleń uczestnicy nauczą się podstaw programowania, rozwiną swoje kompetencje cyfrowe, zobaczą, jak wyglądają zajęcia z programowania dla najmłodszych uczniów i otrzymają wiele inspiracji do wzbogacenia własnych działań. Tematyka zajęć zostanie przedstawiona w formie warsztatowej z wykorzystaniem mat edukacyjnych, robotów, tabletów, zestawów mechatronicznych.

Szkolenia cieszą się pozytywną oceną uczestników a zdobyta wiedza będzie atutem dla biblioteki przy składaniu wniosków o inne projekty.

Formularz zgłoszeniowy: https://zaprogramujprzyszlosc.edu.pl/formularz-edukatorzy

Harmonogram szkoleń: https://zaprogramujprzyszlosc.edu.pl/edukatorzy/oferta-edukacyjna

Więcej informacji na stronie: https://zaprogramujprzyszlosc.edu.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/ZaprogramujPrzyszlosc/

Osoba do kontaktu: Anna Stawska; Fundacja Orange (anna.stawska2@orange.com)