[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZAWIERCIU

Miłość rano, miłość wieczorem Dyskusyjny Klub Książki

dkkPomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, marcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki ( 21.03.2018 rok), przebiegło w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Ciepło pozytywnych wrażeń emanowało z licznie przybyłych uczestniczek. Każda z pań chciała podzielić się refleksją na temat przeczytanej lektury. Książka autorstwa Marii Nurowskiej Miłość rano, miłość wieczorem, spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Wyzwoliła rozmaite wrażenia. Wśród najczęściej pojawiających się określeń na jej temat, wymieniane były: pasjonująca, wzruszająca, ciekawa.

Twórczość Marii Nurowskiej zaliczana jest w poczet tak zwanej prozy kobiecej. W chwili obecnej jest autorką, której książki są najchętniej czytane. Maria Nurowska działa na emocja, wywołuje wzruszenie i łzy. Pokazuje miłość w obliczu wielkiej polityki, wielkich spraw.

dkk
W książce Miłość rano, miłość wieczorem, pokazuje bohaterów złamanych ciśnieniem historii. Na drodze miłości stanęły zawirowania historyczne ale miłość ma to do siebie, że przychodzi kiedy chce. Książka porusza temat miłości, przyjaźni i rodziny, rodzących się więzi i trwałości złożonych deklaracji. Kolejny raz Nurowska daje znać, że na miłość nigdy nie jest za późno, czasami trzeba o nią walczyć ale zawsze sumiennie pielęgnować.
Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki już 17.04.2018 roku.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu