[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BĘDZINIE

Spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim 

spotkanieTomasz Sekielski, autor bestsellerowej trylogii „Sejf” oraz trylogii „Susza”, dziennikarz
i dokumentalista, współtwórca wielu programów telewizyjnych spotka się z mieszkańcami Będzina w dniu 7 czerwca o godzinie 17.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie – plac prof. Włodzimierza Wójcika 1.

Twórca wielu programów telewizyjnych oraz filmów dokumentalnych, jako autor książek na rynku wydawniczym zaistniał w 2012 roku powieścią sensacyjną „Sejf”, po której kolejno ukazywały się „Obraz kontrolowany”, „Sejf 3. Gniazdo kruka”, thrillery „Zapach Suszy. Susza I” i „Smak Suszy. Susza II”. Tomasz Sekielski jest również pomysłodawcą i założycielem wydawnictwa „od Deski do Deski”, specjalizującego się w literaturze faktu, biografiach beletrystycznych, reportażach oraz dziennikarstwie śledczym.

Spotkanie zorganizowane w ramach działającego przy będzińskiej książnicy Dyskusyjnego Klubu Książki zostało dofinansowane przez Instytut Książki, inicjatora ogólnopolskiej sieci klubów DKK.  Będzie istniała możliwość rozmowy z autorem i nabycia książek z autografem i dedykacją. Wstęp na spotkanie wolny.