[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Ferie z biblioteką tuż, tuż. Ruszyły zapisy na warsztaty LEGO

spotkanieWarsztaty robotyki LEGO i konstruowania klocków BOFFIN 750, wycieczki do Astrolabu w Czernicy i Teatru Bagatela w Krakowie, noc z grami bez prądu, bal przebierańców i tematyczne zajęcia w filiach i oddziałach. Raciborska biblioteka, jak co roku, przygotowała bogatą ofertę na zbliżające się ferie zimowe. Sprawdź propozycje i pamiętaj, że zima w mieście wcale nie musi być nudna!

Tradycyjnie już, biblioteka zaprasza na warsztaty konstruowania i robotyki, które poprowadzą instruktorzy z firmy AKTIN. Podczas zajęć, dzieci będą miały okazję zapoznać się z zagadnieniami z zakresu programowania, kodowania, elektroniki i wiele innych. Młodsi uczestnicy poznają klocki LEGO WEDO a starsi (powyżej 10 lat) spędzą kreatywnie czas z klockami BOFFIN 750. Kurs odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii. Zapisy przyjmowane są od poniedziałku 14 stycznia w EURECE przy ul. Kasprowicza 12. Koszt kursu wynosi 90 zł.

klocki

Przy okazji organizatorzy informują, że zapisy na wycieczki przyjmowane będą w  EURECE-Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy Kasprowicza 12 w trakcie trwania zajęć. Szczegółowy harmonogram imprez w ramach „Ferii z biblioteką” dostępny na stronie www.biblrac.pl