[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Cokolwiek wybierzesz… wybierz spotkanie z Szamałkiem w bibliotece!

PLAKATMówi się, że to najgorętsze nazwisko w świecie literatury tego roku! Scenarzysta gry „Wiedźmin”, doktor archeologii śródziemnomorskiej Uniwersytetu w Cambridge, autor thrillera „Cokolwiek wybierzesz” – Jakub Szamałek odwiedzi Racibórz! Spotkanie zaplanowano na czwartek 11 kwietnia.

Jakub Szamałek – pisarz, scenarzysta studia CD Projekt RED (producent serii gier „Wiedźmin”). Absolwent Oksfordu, stypendysta Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Autor trylogii kryminalnej o ateńskim detektywie Leocharesie. Zaliczony przez fundację Res Publica, Google i Financial Times do grona stu młodych liderów Europy Centralnej i Wschodniej.

Jego najnowsza powieść – przeszywający thriller „Cokolwiek wybierzesz” – to pierwsza część trylogii „Ukryta sieć”, w której autor przekonująco rysuje postaci uwikłane w medialną machinę, znakomicie tworząc nastrój zbliżającej się katastrofy – i to w dodatku takiej, która zagrażać może każdemu z nas… każdego dnia!

Spotkanie odbędzie się w czwartek 11 kwietnia o godz. 18.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 12. Serdecznie zapraszamy!