[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

Siemianowice ŚląskieBibliofest czyli I Festyn Biblioteczny

Miejska Biblioteka Publiczna w Siemianowicach Śląskich zaprasza na Bibliofest, czyli Pierwszy Festyn Biblioteczny, który odbędzie się 15 czerwca w godz. 15.00-19.00.

Chcemy pokazać, że biblioteka to miejsce, gdzie można nie tylko wypożyczyć książki i poczytać prasę, ale także świetnie się bawić, wzbogacić swoją wiedzę, jak również… zadbać o swoje ciało i umysł. A wszystko to razem z mamą, tatą, babcią czy dziadkiem, bo Bibliofest jest dla całych rodzin, także tych z psami 😉 ! Przygotowaliśmy z tej okazji mnóstwo atrakcji, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, będzie coś dla ciała, coś dla umysłu,  dla… waszego podniebieniaJ oraz czworonożnych przyjaciół.  

Podczas wymianki książkowej będzie możliwość odświeżenia swojej domowej biblioteczki. Najmłodsi z pewnością nie będą się nudzić, bo zaplanowaliśmy dla nich zabawy i konkursy. Będą także warsztaty twórcze dla dzieci i dorosłych. Kochającym aktywność proponujemy grę terenową oraz pilates na trawie, dzięki którym poczujecie się nie tylko odprężeni, ale i szczęśliwsi – wysyp endorfin gwarantowany! Właścicieli czworonogów zapraszamy wraz z „Uniwersytetem Twojego Psa” o godz. 17.00 na warsztaty zatytułowane „ Pies na wakacjach” , które poprowadzi  Magdalena Świderska  ( zapisy pod nr tel. ; 32 2281156).

Po tylu atrakcjach pewnie każdy z Was odczuje „mały głód”, a więc idealnie, bo zwieńczeniem dnia będą domowe specjały, którymi Was poczęstujemy. ZAPRASZAMY!