Nabór do programu „Kieruj w dobrym stylu”

Zgłoś się do programu „Kieruj w dobrym stylu”!

logo_kieruj_smRuszył II nabór do programu dla dyrektorek i dyrektorów bibliotek „Kieruj w dobrym stylu”. Rekrutacja potrwa do 22 czerwca 2015 r.  Celem programu „Kieruj w dobrym stylu” jest rozwój kompetencji zarządczych i przywódczych dyrektorek i dyrektorów bibliotek, w tym: kierowania zespołem i komunikacji z nim, współpracy z otoczeniem, umiejętności przekonywania, argumentowania i prezentacji własnych opinii.

Zgłaszać się mogą także kierownicy bibliotek połączonych z inną instytucją, działających w strukturach Urzędu Gminy oraz dyrektorzy bibliotek powiatowych miejscowości do 50 tys. mieszkańców.

Program (dla II naboru) obejmuje dwa trzydniowe zjazdy szkoleniowe, które odbędą się jesienią 2015 r. Uczestnicy programu mogą również wziąć udział w interaktywnych spotkaniach webinaryjnych.  Udział w programie jest bezpłatny.

 Wszelkie informacje dotyczące programu znajdą Państwo w portalu biblioteki.orgw zakładce „Kieruj w dobrym stylu”. Więcej informacji o II naborze do programu: http://www.biblioteki.org/pl/wiadomosci/czytaj/3454.

Nadesłała: FRSI