[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Zrób laurkę dla Babci i Dziadka w bibliotece

zajęciaPo kartkach bożonarodzeniowych i ozdobach świątecznych, czas na… laurki dla Babci i Dziadka! Raciborska biblioteka serdecznie zaprasza dzieci od lat 7 i młodzież do skorzystania z oferty styczniowych warsztatów plastycznych.

Działająca w dzielnicy Brzezie, filia Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu zachęca do udziału w pełnych pasji warsztatach artystycznych rozwijających umiejętności plastyczne. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 stycznia o godz. 14.00 w bibliotece przy ul. Myśliwca 9.

– Będziemy wykonywać laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka z wykorzystaniem różnych technik i materiałów m.in. quillingu, filcu, krepiny, decoupage czy masy solnej – informuje Gabriela Kolanowska, kierownik biblioteki w Brzeziu.

kartkiW podobnym klimacie odbędą się także Warsztaty na „5” w bibliotece na Płoni przy ul. Sudeckiej 2.

– Zapraszam 14 stycznia o godz. 13.00. Tym razem zajmiemy się scrapbookingiem, czyli techniką ozdabiania albumów, pudełek i właśnie kartek okolicznościowych, które będą wyjątkowym prezentem dla Babci i Dziadka – zachęca do udziału Anna Strojny, organizator spotkania.

Warsztaty organizowane przez raciborską bibliotekę są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów. Materiały zapewnia organizator. Zapraszamy serdecznie!