rysunek

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Pani Wiosna zawitała do biblioteki na Ostrogu

RYSUNEKW marcowy poranek, działający w bibliotece na Ostrogu Klub Malucha odwiedziły dzieci, które mają już dość zimy i postanowiły poszukać Pani Wiosny. Udało się! Dzięki kwiatom i kolorowym motylom, w bibliotece zrobiło się prawdziwie wiosennie. Na początku, Pani Wiosna zaprosiła dzieci do pląsów w rytm wiosennej, wesołej piosenki. Dzieci wysłuchały także opowiadania o koziołku, odgadywały odgłosy zwierząt oraz układały puzzle.

– W Klubie Malucha stale przybywa nowych uczestników. Po raz pierwszy odwiedził nas Bartuś, który przyjechał do nas z Ocic. Od razu spodobało mu się w bibliotece – mówi Jolanta Sienkiewicz, organizatorka spotkania, która wcieliła się w rolę Pani Wiosny.

rysunekKlub Malucha to miejsce, w którym nawet najmłodsze dzieci, choć nie uczestniczą aktywnie we wszystkich proponowanych zajęciach, dobrze się bawią w towarzystwie innych dzieci. Najlepszym dowodem jest trudny dla rodziców moment, kiedy kończą się zajęcia i trzeba zebrać się do wyjścia.

zajęcia– Zapraszamy na kolejne spotkanie w Klubie Malucha, które odbędzie się 20 kwietnia o godz. 9.00. Tym razem wybierzemy się z wizytą do ZOO – informuje kierownik biblioteki na Ostrogu.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu