prezenty

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBÓRZU

Święto Kobiet z Książką

spotkanieDziałająca przy ul. Żorskiej, filia Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu, jak co roku zaprosiła swoje czytelniczki do wspólnego świętowania Dnia Kobiet.

– Nasze panie bardzo lubią te doroczne spotkania, przy okazji których w swobodnej, wesołej i miłej atmosferze, przy filiżance kawy i domowym cieście mogą spotkać się z innymi czytelniczkami, nawiązać nowe znajomości, podyskutować na dowolne tematy – mówi Wiesława Rzeszowska, organizatorka spotkania.

Z okazji Dnia Kobiet nie zabrakło oczywiście prezentów, którymi okazały się najświeższe nowości książkowe. A ponieważ pracownicy biblioteki doskonale znają gusta swoich czytelniczek, każda z pań wyszła ze potkania usatysfakcjonowana i z ulubioną książką pod pachą.

prezenty

– W tym roku z zaproszenia biblioteki skorzystało 21 czytelniczek. Nasze spotkania odbywają się zawsze w okolicach 8 marca i serdecznie powitamy każdą panią, która w przyszłości zechce również wziąć w nich udział – kończy kierownik Filii nr 8 przy ul. Żorskiej.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu