zajęcia

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Klub Malucha z wizytą w ZOO

zajęciaCzy to za sprawą nowej lokalizacji biblioteki na Ostrogu, czy dzięki wiosennej aurze, grono uczestników Klubu Malucha – wyjątkowego miejsca, w którym najmłodsi czytelnicy biblioteki mogą miło i kreatywnie spędzić czas, spotkać się ze swoimi rówieśnikami a przede wszystkim oswoić się z przestrzenią biblioteki, stale rośnie!

– Po raz pierwszy w Klubie gościliśmy Miecia, Miłosza, Natalię i Anię. Na początku widać było, że nasi mali goście czują się troszkę nieswojo w nowym miejscu, jednak nie minęła chwila i już razem biegali po całej bibliotece, najlepiej oczywiście czując się w naszym atrakcyjnym Kąciku Malucha – mówi Jolanta Sienkiewicz, organizatorka spotkania.

spotkanieMimo swobodnej atmosfery, na zajęciach udało się zrealizować temat miesiąca: Zoo i zwierzęta. Dzieci wysłuchały opowiadania Wiesława Drabika „Z tatą w ZOO”, z pomocą opiekunów układały puzzle ze zwierzątkami i wzięły udział w zabawie ruchowej „Kogo można zobaczyć w ZOO”.

11 maja o godz. 9.00 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Malucha, tym razem poświęcone kształtom i kolorom. Serdecznie zapraszamy!

uczestnicyNadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu