[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Darmowe lekcje języka angielskiego dla dzieci od jutra w bibliotece na Ostrogu

ANGIELSKIOd września raciborska biblioteka zaprasza na nowe zajęcia edukacyjne! Dzięki podjętej współpracy z Centrum HeleMele, dwa razy w miesiącu w bibliotece przy ul. Bielskiej 12 prowadzone będą darmowe lekcje języka angielskiego dla dzieci. Na zajęcia biblioteka zaprasza dwie grupy wiekowe – w pierwszą środę miesiąca dzieci w wieku 3-6 lat a w ramach cyklicznych spotkań Klubu Malucha dzieci w wieku 1,5-3 lat.

Pierwsza lekcja odbędzie się 7 września o godz. 16.45, na której dzieci wysłuchają bajkę „10 Little Ladybugs”. Kolejne spotkanie, dla młodszych dzieci, odbędzie się 28 września o godz. 9.00.

HeleMele to działające w Raciborzu Centrum Edukacyjne, którego podstawową działalnością jest nauka języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim a dzieci poznają znaczenie słów w kontekście. Zajęcia z HeleMele są niezwykle dynamiczne i interaktywne a efekty pracy można zauważyć już po pierwszej lekcji.