„Kurs na języki obce” – projekt dla bibliotek

Kursy językowe na multimedialnej platformie LERNI

plakatFirma Funmedia i FRSI zapraszają wszystkie biblioteki (gminne, miejsko-gminne i miejskie) do projektu „Kurs na języki obce” umożliwiającego dostęp do pięciu języków obcych (angielski, angielski biznesowy, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski) w najnowszej platformie online zawierającej ponad 1000 multimedialnych lekcji – LERNI.

Każda z bibliotek otrzyma na bezpłatny dostęp od momentu podpisania umowy do 31 października 2017 r. do e-learningowych kursów języków obcych Lerni na dowolnej liczbie komputerów lub urządzeń moblilnych – tabletów czy smartfonów. Dostęp do platformy gwarantuje możliwość skorzystania z 60% zasobów umieszczonych na platformie, między innymi z nauki słownictwa, gramatyki językowej oraz multimedialnych ćwiczeń typu Fotolekcja. Uczestnik samodzielnie dostosowuje panel do swoich potrzeb, korzystać z wybranych lekcji, śledzić statystyki i uzyskać certyfikat.

Aby dołączyć do projektu, należy wypełnić, podpisać oraz wysłać do firmy Funmedia (51-354 Wrocław, ul. Kiełczowska 70) dwie umowy: o współpracy oraz licencyjną.
Wówczas biblioteka otrzyma bezpłatne dostępy do platformy www.lerni.us, a także dostęp do panelu nauczyciela, który umożliwia administrowanie kursami, zakładanie grup czy śledzenie statystyk.

Więcej informacji o projekcie oraz umowach na stronach serwisów: