zajęcia

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Jesień w Klubie Malucha

ZAJECIAMimo deszczowej aury, w bibliotece na Ostrogu pojawiły się dzieci wraz ze swoimi opiekunami, żeby wziąć udział w kolejnym spotkaniu Klubu Malucha. Tym razem mali odkrywcy poznawali jesienny las.Organizatorzy spotkania zadbali o odpowiednią dekorację. W bibliotece pojawiły się zatem szyszki, żołędzie, kasztany czy wiewiórki a w tle można było usłyszeć odgłosy lasu. W trakcie zajęć plastycznych Lenka, Michasia, Milenka, Amelka, Lilka i Piotruś przyklejali jabłka, gruszki i grzybki na plecy dużego papierowego jeża. Następnie przy dźwiękach muzyki, maluchy zatańczyły wesoło a dla wyciszenia chętnie wysłuchały opowiadania o Szyszce, która chciała potańczyć z wiatrem.

– Jak zwykle zakończyliśmy spotkanie zabawą klockami. Przy okazji zaobserwowaliśmy, że maluchy czują się w naszej bibliotece bardzo swobodnie i lubią przychodzić do nas na zajęcia. Zapraszamy także nowych uczestników! – mówi Jolanta Sienkiewicz, kierownik biblioteki przy ul. Bielskiej 12, gdzie odbywają się zajęcia.

zajęcia

Przed nami dwa spotkania w Klubie Malucha! 26 października o godz. 9.00 odbędzie się lekcja języka angielskiego dla najmłodszych z Centrum HeleMele a 9 listopada o godz. 9.00 kolejne spotkanie Klubu Malucha, w którym królować będą ukochane przez dzieci pluszowe misie. Serdecznie zapraszamy!

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu