[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Ferie z biblioteką: warsztaty rysownicze z Szymonem Telukiem

ZAPOWIEDŹJuż wkrótce rozpoczną się ferie zimowe a wraz z nimi zajęcia animacyjne dla dzieci i młodzieży przygotowane przez raciborską bibliotekę. W tym roku mali czytelnicy przeniosą się w baśniowy świat Walta Disneya a jedną z atrakcji będą warsztaty z rysownikiem Szymonem Telukiem.

– Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, w trakcie których młodsze dzieci poznają historię animacji według dziesięciu zasad Disneya i nauczą się jak rysować niektóre ze znanych postaci a młodzież zmierzy się z popularną techniką mangi – informuje Magdalena Pordzik-Paskuda z Działu Promocji MiPBP.

Warsztaty poprowadzi znany już raciborzanom Szymon Teluk – malarz, rysownik, ilustrator, karykaturzysta, wykładowca Ośrodka Postaw Twórczych we Wrocławiu, pracownik dydaktyczny Uniwersytetu Zielonogórskiego, gdzie prowadzi Studio rysunku koncepcyjnego i komiksu.

Warsztaty odbędą się w EURECE- Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12 w poniedziałek 23 stycznia: o godz. 10.00 dla dzieci w wieku 6-12 lat a o godz. 13.00 dla młodzieży od 13 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy w bibliotece lub pod nr tel. 32 415 35 88. Ilość miejsc ograniczona!

Szczegółowy harmonogram wszystkich atrakcji zaplanowanych w ramach Ferii z biblioteką na stronie www.biblrac.pl. Serdecznie zapraszamy!