[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Dzień Kobiet z książką? Tak świętowano w raciborskiej bibliotece!

KSIAŻKIMała czarna, domowe ciasto, „babskie” rozmowy i prezent od raciborskiej biblioteki – zestaw atrakcyjnych nowości książkowych – tak świętowano Dzień Kobiet w filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu przy ul. Żorskiej. 

Czego, jak nie książek, mogą pragnąć w dniu swojego święta czytające kobiety?! Jak co roku, biblioteka przy ul. Żorskiej zaprosiła czytelniczki do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Była to okazja, żeby w miłej i swobodnej atmosferze, przy filiżance kawy porozmawiać o literaturze i nie tylko. Panie chętnie skorzystały z bogatej oferty nowości książkowych przygotowanych specjalnie na tę okazję, wśród których królowały najbardziej lubiane przez czytelniczki powieści obyczajowe i kryminały.

spotkanie

– Dla naszych czytelniczek mamy jeszcze jeden prezent. W środę 20 marca o godz. 18.00 w bibliotece przy Kasprowicza 12 gościć będą autorzy cyklu Szczepankowskiego i powieści „Historia spisana atramentem”, „Kartka ze szwajcarskim adresem” czy „Tylko milion” Maria Ulatowska i Jacek Skowroński – zaprasza Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

spotkanie

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu