zajęcia

[Relacja] GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ORNONTOWICACH

Wakacje w Bibliotece 2017

SPOTKANIETegoroczne zajęcia wakacyjne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ornontowicach – z racji lipcowej inwentaryzacji – odbywały się tylko w sierpniu. Były one jednak przepełnione niezwykłą energią i twórczą zabawą, a chętnych nie brakowało.

Podczas pierwszego spotkania dzieci wybrały się wraz z Ciocią Asią (Joanna Sodzawiczny) w „Podróż dookoła świata”. Było dużo radości, ruchowej zabawy i sporo muzyki. Największą frajdę sprawiło dzieciom malowanie farbami pociągu wykonanego z wielkich kartonowych pudeł. Na drugim spotkaniu czytelnia była wypełniona różnymi kolorami, a dzieci miały ręce pełne roboty. Pod kierunkiem pani Oli wykonały żółte emotki ze słoiczków, niebieskie obrazki z muszelek i statków oraz kolorowe ośmiorniczki z papierowych foremek. Bohaterami ostatniego spotkania były koty. Pani Kasia przygotowała szereg zabaw i inspiracji plastycznych. Mając do dyspozycji różne materiały plastyczne, dzieci wykonały rozmaite koty i kotki.

zajęcia

zajęcia

Efekty wakacyjnych zajęć w postaci wykonanych prac można oglądać w bibliotece do 23 września br., w godzinach otwarcia placówki.

uczestnicy

Nadesłała: Gminna Biblioteka Publiczna w Ornontowicach