[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZAWIERCIU

Spotkanie z Nicholasem Sparksem

SPOTKANIESpotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu są zawsze miłą okazją do zaprezentowania nowości czytelniczych, przedstawienia książek godnych polecenia, wypowiedzenia się na tematy natury bardzo różnorodnej.

Czasami są to zainspirowane książką dywagacje życiowe, a innym porady i pomysły. W kwietniu nasze rozważania skupiły się na książce Nicholasa Sparksa We dwoje. Ten niekwestionowany król powieści obyczajowych, podbija serca czytelników na całym świcie. Najbardziej znane jego książki to: Bezpieczna przystań, Dla ciebie wszystko, I wciąż ją kocham, Jesienna miłość, List w butelce, Spójrz na mnie, Z każdym oddechem, a także wielu jeszcze innych, równie interesujących.

FOTOW książce We dwoje spotykamy się ponownie z szeregiem zawirowań. Jak pokonać własne słabości, jak wczuć się w rolę pełnoetatowego ojca, czy naszym życiem rządzi przypadek, a może niespodziewane spotkanie może odmienić naszą przyszłość – to dylematy z którymi mierzy się główny bohater.

Okazuje się, że mając poukładane życie, wszystko może się nagle zmienić. Nic bowiem nie jest na stałe i na zawsze. We dwoje z jednej strony kradnie serce – wzrusza, działa na wszystkie emocje, a z drugiej – rozbija emocjonalnie, czasami oburza. Jeżeli więc lubimy czytać książki, które poruszają nasze wszystkie zmysły, to z cała pewnością musimy sięgnąć po Nicholasa Sparksa i We dwoje. Do tego samego wniosku doszły Klubowiczki z Dyskusyjnego Klubu Książki.

Kolejne spotkanie już 21. 05. 2019 roku.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu