[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SOSNOWCU

Piąta Zagłębiowska Giełda Winyli już 30 czerwca!

PLAKATZagłębiowska Mediateka oraz Sellmusic.pl serdecznie zapraszają wszystkich miłośników analogowego brzmienia i muzyki w stylu retro na piątą Zagłębiowską Giełdę Winyli, która odbędzie się w niedzielę 30 czerwca 2019 w godz. 10.00-14.00 w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu). Wśród kupujących odbędzie się losowanie nagród-niespodzianek. Wstęp wolny.

Zagłębiowska Giełda Winyli to nie tylko czarne krążki, ale też płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Różnorodność gatunków muzycznych zgromadzona na stoiskach wystawców zadowoli wszystkich odwiedzających melomanów.

Zapraszamy do oglądania, szperania, wymieniania, sprzedawania i kupowania! 

Regulamin dla wystawców Zagłębiowskiej Giełdy Winyli Zagłębiowska Mediateka, Sosnowiec ul. Kościelna 11

 1. Giełda jest miejscem sprzedaży lub wymiany wydawnictw i nośników muzycznych.
 2. Wystawcy chcący wystawić swoje kolekcje na giełdzie powinni zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem co najmniej 4 dni przed planowaną giełdą (kontakt: Sellmusic@wp.pl lub tel. 884704165). Obowiązuje zakaz przekazywania rezerwacji pomiędzy wystawcami. Wystawca który zarezerwował miejsce powinien zgłosić się osobiście do organizatorów celem wyznaczenia miejsca wystawienniczego nie później niż 15 minut przed oficjalnym rozpoczęciem giełdy.
 3. Rezerwacje miejsc na kolejne edycje giełdy są możliwe od kolejnego dnia po zakończeniu giełdy bieżącej (od poniedziałku) w wiadomości prywatnej na profilu fb giełdy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 4. Organizatorzy mogą odmówić rezerwacji w przypadku braku miejsc lub stolików wystawienniczych.
 5. Na giełdzie obowiązują ceny rynkowe nośników (detaliczne). Każda ujawniona sprzedaż hurtowa przez wystawę będzie skutkowała usunięcia z giełdy bez możliwości rezerwacji miejsca na kolejne wydarzenia.
 6. Za miejsce wystawiennicze obowiązuje opłata na rzecz Stowarzyszenia Dobra Nuta. Całość wpłaconych przez wystawców kwot zostaje na bieżąco wydawana (działalność non-profit) na materiały promocyjne (plakaty ulotki, facebook itd) oraz na nagrody dla uczestników giełdy.
 7. Opłaty wynoszą: 15 zł wpisowe (w tym 1 metr wystawienniczy) +10 zł każdy kolejny rozpoczęty metr przestrzeni wystawienniczej. Przykład: wystawca chcący wystawić swoją kolekcję na 3 metrach płaci razem 35 zł. Wpłaty od wystawców są rejestrowane i potwierdzane wydaniem dowodu wpłaty. Chęć wystawienia faktury należy zgłosić w trakcie płatności za stoisko.
 8. W trakcie i po zakończeniu giełdy wystawcy są zobowiązani do utrzymania porządku w obrębie swojego stoiska.
 9. Powierzone mienie (stoły, krzesła) wystawcy zobowiązani są oddać w stanie niepogorszonym.
 10. Organizatorzy nie odpowiadają za szkody na mieniu wystawców (kradzieże itp.)
 11. Wystawcy nie mogą brać udziału w loteriach oraz konkursach organizowanych na terenie giełdy.