[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SOSNOWCU

Anna Cieplak w Zagłębiowskiej Mediatece

SPOTKANIEDyskusyjny Klub Książki „Każdy Kocha Dyskusje” – działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Gustawa Daniłowskiego w Sosnowcu – ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z Anną Cieplak, które odbędzie się dnia 4 października 2019 roku o godzinie 18.00 w Czytelni Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Rozmowę poprowadzi Magdalena Boczkowska.

Anna Cieplak – pisarka, animatorka kultury, edukatorka. Autorka książek: „Ma być czysto”, „Lata powyżej zera”, „Lekki bagaż”, współautorka z Lidią Ostałowską „Zaufania”. Laureatka Nagrody Conrada i Gombrowicza za debiut literacki. Nominowana do Paszportów Polityki i Nagrody Nike za lata powyżej zera”, Nagrody Literacka Gdynia za „Ma być czysto” i Europejskiej Nagrody Literackiej za „Lekki bagaż”. Pisze stałe teksty do „Czasu kultury”, pracuje w obszarze edukacji kulturalnej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w ramach projektu Dyskusyjnych Klubów Książki realizowanego we współpracy z Biblioteką Śląską, Instytutem Książki i Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego.