[Zaproszenie] Seminarium: Programy, projekty i innowacje w edukacji i bibliotece

Zaproszenie

wykładOkręgowa Sekcja Bibliotekarska Związku Nauczycielstwa Polskiego w Katowicach serdecznie zaprasza do udziału w Seminarium „Programy, projekty i innowacje w edukacji i bibliotece”, które odbędzie się 28 listopada 2019 (czwartek) w godz. 13.15 – 15.45 w sali  112  w  Bibliotece Śląskiej przy ul. Ligonia 7  w Katowicach.

Seminarium będzie wydarzeniem programu eTwinning (europejskiej współpracy szkół)

Udział w seminarium jest nieodpłatny, uczestnicy otrzymują zaświadczenia o udziale. Dojazd i ubezpieczenie we własnym zakresie.

Prosimy o rejestrację udziału za pośrednictwem formularza pod adresem: https://zgloszenia.pbw.katowice.pl/index.php/seminarium

Podczas seminarium przedstawione zostaną działania bibliotek i szkół oraz dokonamy podsumowania VI Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego dla Uczniów „Biblioteka w oczach czytelników” organizowanego pod patronatem Prezesa Okręgu Śląskiego ZNP.

Organizatorzy seminarium i partnerzy: Biblioteka Śląska, Instytut Nauk o Kulturze Uniwersytetu Śląskiego, Okręgowa Sekcja Bibliotekarska Związku Nauczycielstwa Polskiego w Katowicach, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach, Zarząd Okręgu Śląskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Katowicach.

Kontakt: Renata Sowada 603 210 490; klementinum@autograf.pl.

Więcej informacji: www.bibliotekarska.cba.pl.