gość

[Relacja] GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W KROCZYCACH

Spotkanie autorskie z Panią Jolantą Szwalbe

gość26 czerwca o godz. 15 30  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kroczycach odbyło się spotkanie autorskie z Panią Jolantą Szwalbe, autorką antologii cytatów. Pani Szwalbe swoje książki kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć, ale nie ukrywa, że szczególną grupą docelową jest grupa 50+.
Jej motto brzmi: „Nie starzeje się ten, kto umie cieszyć się życiem”.

Autorka zaprezentowała nam myśli wielu znanych ludzi. Opowiadając o ich dokonaniach przytaczała ciekawe cytaty. Swoich słuchaczy wzruszyła  i rozśmieszyła do łez, a także napełniła niebywałym optymizmem. Jej misją jest inspirować do aktywności, dawać radość, dobrą energię ale i nadzieję, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu. Cytat: „Jeśli jest coś albo ci się śni, że możesz, zacznij to robić, w śmiałości tkwi geniusz, potęga i magia” (B. Franklin).

sala

Książki Jolanty Szwalbe: „Myśl i działaj dla przyszłości”, „Złap na zawsze wiatr w żagle”, „Sekrety istnienia”, „Sto i więcej lat w aktywności”, „Obudź się do życia”, „ Szczyty i przepaście”, „Wyrusz w drogę” będą dostępne do wypożyczenia w Bibliotece. Spotkanie zakończyło się gromkimi brawami i podziękowaniami za ogromną dawkę optymizmu.

Nadesłała: Gminna Biblioteka Publiczna w Kroczycach