[Relacja] BIBLIOTEKA ŚLĄSKA W KATOWICACH

Dresscode w bibliotece

dresscodeJak najlepiej ubierać się do pracy, a jak na co dzień? Jakie kolory pasują do naszego typu urody? Jakie są typy sylwetki i jakim jesteśmy? To pytania, które zadaje sobie wielu bibliotekarek i bibliotekarzy, a  uczestnicy szkolenia Dress code w bibliotece organizowanego w ramach projektu Rzeczowo o rzecznictwie dowiedzieli się wielu przydatnych informacji.

Prowadzącą spotkanie była Agata Dominik, trener kreowania wizerunku, która przedstawiła bibliotekarzom woj. śląskiego najważniejsze zasady ubierania się i podstawowy zestaw szafy. Jak się okazało wielu z nas kupuje niepotrzebne ubrania, które także nie zawsze pasują nam do sylwetki. Wiedza o naszych potrzebach i walorach pozwoli w przyszłości dokonywać przemyślanych zakupów.

sylwetka

spotkanie

szarfa

Podczas spotkania panowała przyjazna atmosfera. Uczestniczki chętnie dzieliły się doświadczeniem i uważnie słuchały rad prowadzącej. Zdobyta wiedza na pewno zaprocentuje w przyszłości!

Relacje ze spotkań można śledzić w serwisie Twitter: Rzeczowo o rzecznictwie, @ORzeczowo

MKIDNProjekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.