[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZAWIERCIU

Miejskie Mikołajki

spotkanieW sobotnie przedpołudnie 8 grudnia 2018 roku mikołajkowa magia ogarnęła pracowników Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu, którzy zjawili się w hali OSiR-u w Zawierciu, by wspólnie z mieszkańcami Zawiercia uczestniczyć w Pierwszych Miejskich Mikołajkach.

Zaoferowaliśmy naszym najmłodszym uczestnikom moc atrakcji. Zaprezentowaliśmy nasze nowości książkowe i zachęcaliśmy młodych czytelników do odwiedzenia biblioteki. Był Klub Gier Planszowych i kreatywny kącik. Każdy milusiński mógł spróbować swych sił w rozmaitych grach planszowych, poznać ich zasady oraz reguły. Dużą popularnością cieszył się nasz kreatywny kącik. Pod czujnym okiem pań bibliotekarek każde odwiedzające nasze stoisko dziecko, mogło wykonać dla siebie ozdobę świąteczną. A było tłumnie…

spotkanie

Młodzi fascynaci kreatywnych wyzwań tworzyli prawdziwie świąteczne arcydzieła. Każda praca wyjątkowa i piękna. Zadowolenie na twarzach dzieci utwierdzało nas w przekonaniu, że nasze działania są dobre i że powodują uśmiech na twarzach wielu osób.

spotkanie

Były to dla nas magiczne chwile w całym szale przedświątecznych przygotowań. Dziękujemy naszym małym uczestnikom za zainteresowanie i zapraszamy do biblioteki na kolejne – równie atrakcyjne, przedsięwzięcia.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu