[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Fantastycznie, oscarowo, filmowo w bibliotece

SPOTKANIEWygodne leżaki, niemal kinowe nagłośnienie, dobry film i oczywiście ciekawa dyskusja! Za nami drugie spotkanie Fantastycznego Klubu Filmowego organizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu.

Nie zawiedli się miłośnicy kina fantasy i science fiction! Tym razem obejrzeli film, który w 2016 roku zdobył Oscara, opowiadający o delikatnej choć skomplikowanej relacji pomiędzy człowiekiem a robotem. Film zagrany został po mistrzowsku, szczególnie rola głównej postaci kobiecej pozostanie w pamięci na dłużej. Po filmie, w szerszym niż za pierwszym razem gronie, dyskutowano o naturze ludzkiej i omawiano przesłanie filmu. A co w przyszłym miesiącu?

spotkanie

– Obecni na wczorajszym spotkaniu kinomaniacy wybrali film, który obejrzymy 29 maja. Będzie szybka akcja, silne kobiety, szaleni mężczyźni i ponad dwie godziny doskonałej rozrywki. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej grupy na Facebooku pod nazwą Fantastyczny Klub Filmowy – mówi Magdalena Wieder z MiPBP, prowadząca spotkania.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu