[Relacja] MIEJSKO-GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SIEWIERZU. FILIA W BRUDZOWICACH

Podsumowanie ferii w filii bibliotecznej w Brudzowicach

salaW czasie ferii zimowych, dzieci, które postanowiły twórczo i aktywnie spędzić czas miały możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez filię biblioteczną w Brudzowicach. Trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych organizowane były spotkania podczas, których mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi oraz wyobraźnią.
W trakcie tych zajęć uczestnicy wykonywali pejzaże zimowe malowane farbami na papierowych talerzykach, wycinali i wyklejali pingwiny, bałwanki. Powstał również plakat, na którym znalazło się wiele ciekawych elementów związanych z feriami zimowymi.  Podczas naszych spotkań nie zabrakło różnych gier oraz zabaw ruchowych. Nie zapomnieliśmy o przypadającym w tym czasie święcie naszych Babć i Dziadków wykonując dla nich piękne laurki i kwiatki. Dzieci zrobiły maski, które zostały wykorzystane w organizowanym na zakończenie balu karnawałowym. Zabawa była wspaniała, biblioteka dzięki wystrojowi zamieniła się w kolorową salę balową.

Na zakończenie spotkań w bibliotece, uczestnikom zostały wręczone dyplomy oraz słodkie upominki. Co prawda ferie zimowe dobiegły końca, ale Biblioteka wciąż jest otwarta i czeka na wszystkich, którzy zechcą się z nią zaprzyjaźnić.

Nadesłała:  Karolina Madejska, MGBP w Siewierzu, Filia biblioteczna w Brudzowicach