[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W BĘDZINIE

Wernisaż wystawy „Naprawdę, jaka jesteś nie wie nikt”

wernisaż4 marca w Galerii klubu „Pod Sową” Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie odbył się wernisaż wystawy fotografii Beaty Orłowskiej. Na spotkanie, które otworzył Krzysztof Malczewski, dyrektor biblioteki i Agata Biesiadecka przybyły licznie panie, będące od lat obiektem fotograficznych pasji artystki. W gronie modelek, przyjaciół i rodziny Beata Orłowska pokazała swój niezwykły temperament, szaleństwo i umiejętność patrzenia na drugiego człowieka w sposób, którego wyjątkowość odzwierciedlają prezentowane na wystawie „Naprawdę, jaka jesteś nie wie nikt” fotografie.

spotkanieSpotkanie swoimi występami wokalnymi uświetniła utalentowana Kamila Dróżdż, laureatka Nagrody Grand Prix w XIII powiatowym festiwalu piosenki obcojęzycznej
w Siewierzu oraz Bożena Związek, kierownik sekcji muzycznej Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego w Będzinie. Z kolei Rajmund Kubiczek zachwycił niezwykłą grą na akordeonie, trafiając do serc wszystkich pań interpretacją tanga Bernadra Soltysika, muzyka i kompozytora, założyciela zespołu Pro Contra.

koncertWystawa fotografii Beaty Orłowskiej, która jest ukłonem w kierunku piękna, finezji
i niezwykłej kobiecej delikatności, została przygotowana pod auspicjami Prezydenta Miasta Będzina. W Galerii klubu „Pod Sową” będzińskiej biblioteki (ul. Piłsudskiego 39) będzie prezentowana do 25 marca w godzinach pracy placówki.

koncertNadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie