spotkanie

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Zrobione w domu, pokazane w bibliotece

spotkanieWłasnoręcznie wykonana ciepła zimowa czapka a do tego filiżanka dobrej kawy i garść fachowej literatury… Raz w miesiącu, biblioteka przy ul. Żorskiej 2, proponuje swoim czytelnikom nietypowe spotkania poświęcone robótkom ręcznym. Zobacz, jak wyglądały zajęcia w styczniu i co czeka nas wkrótce!

Pierwsze w tym roku spotkanie w ramach cyklu „Zrobione w domu, pokazane w bibliotece” odbyło się w czwartek 19 stycznia. Miłośniczki robótek ręcznych zademonstrowały wykonane przez siebie rękodzieła i chętnie podzieliły się swoim doświadczeniem.

spotkanie

– W dalszym ciągu zajmujemy się także promowaniem nowości książkowych, w które obfituje dzisiejszy rynek wydawniczy, poświęconych robótkom szydełkowym i na drutach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego szydełkowego grona! – informuje Wiesława Rzeszowska z biblioteki.

Organizatorzy zapraszają już na kolejne spotkanie, które odbędzie się 16 lutego o godz. 16.00, w ramach którego ekspertki Teresa Tulik i Iwona Figas pokażą jak zrobić samodzielnie gustowne i niedrogie ciuszki i dodatki przy pomocy szydełka lub drutów. Serdecznie zapraszamy!

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu