SOSNOWIEC

[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SOSNOWCU

Zmiany organizacyjne w sosnowieckiej Bibliotece

SOSNOWIECUprzejmie informujemy, że w związku z trwającym generalnym remontem budynku Biblioteki Głównej (ul. Zegadłowicza 2 i Kościelna 11), będzie on zamknięty do odwołania. W celu oddania książek z Biblioteki Głównej, zapraszamy do wszystkich placówek filialnych upoważnionych do przyjmowania zwrotów.

Ponadto informujemy, że Dyrekcja MBP oraz działy wewnętrzne, zostały przeniesione do tymczasowej siedziby przy ul. Teatralnej 9 (budynek Agencji Rozwoju Lokalnego, piętro III). Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00-15.00.

Natomiast Dział Multimedialny Biblioteki Głównej, oferujący szeroki wybór m.in.: lektur szkolnych, klasyki literatury polskiej i obcej, książek o tematyce muzycznej i filmowej, płyt do odsłuchu zawierających muzykę klasyczną i rozrywkową, audiobooków o różnorodnej tematyce, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, powieści, dzienników, reportaży z podróży, bajek dla dzieci starszych i młodszych oraz biografii, tytułów w formacie czytaka, kursów do nauki języków obcych, dokumentów zarejestrowanych na płytach w formacie Daisy, tymczasowo funkcjonuje w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Parkowej 1A w godz.: poniedziałek, wtorek, środa, piątek: 10.00 – 18.00, czwartek, sobota: 10.00 – 15.00.

Wszystkim spragnionym świeżych lektur przypominamy o możliwości korzystania z bogatych zbiorów dwudziestu placówek dostępnych dla Państwa na terenie całego miasta. Mieszkańcom centrum gorąco polecamy uniwersalne zbiory Oddziału dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Parkowej 1A oraz Filii nr 20 – Stary Sosnowiec, przy ul. Piłsudskiego 19.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Nadesłała: MBP w Sosnowcu