zwiedzanie

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZAWIERCIU

Realizacja projektu Zawiercie Moja Mała Ojczyzna

wycieczka7 września w Pałacyku Szymańskiego odbyło się uroczyste otwarcie wystawy – reprodukcji starych zdjęć i pocztówek ukazujących dawne oblicze naszego miasta. Chętnych zapraszamy w godzinach otwarcia placówki, zarówno zachęcamy osoby indywidualne, jak i nauczycieli z uczniami, aby młodzi mieszkańcy Zawiercia mogli zobaczyć, jak kiedyś wyglądało miasto.
Kolejnym działaniem związanym z historią Zawiercia będzie gra miejska skierowana do młodzieży szkolnej. Następnie 29 września o godz. 17.00 zapraszamy na otwarty wykład dr. Marcina Janeczki, który podsumuje wszystkie działania w kierunku pogłębiania wiedzy na temat historii naszego miasta.
zwiedzanie
Powyższe działania Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu realizuje poprzez projekt „Zawiercie – Moja Mała Ojczyzna”, który  „Dofinansowano ze środków MHP w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu