[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Filmowa Noc w bibliotece z … Olgierdem Łukaszewiczem i innymi atrakcjami

bibliotekaSpotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem, wypożyczanie wieczorową porą, bonifikata kary oraz kiermasz rękodzieła – to tylko niektóre z atrakcji tegorocznej Nocy z biblioteką, która odbędzie się już w środę 15 listopada przy ul. Kasprowicza 12.

To już tradycja! Raciborska biblioteka serdecznie zaprasza na pełną atrakcji Noc w bibliotece – popularną imprezę cykliczną, w trakcie której biblioteka nie zasypia a na wytrwałych gości czekają liczne atrakcje. W tym roku raciborzanie będą się bawić w klimacie filmowym.

Gwiazdą Nocy będzie Olgierd Łukaszewicz – aktor teatralny i filmowy, znany m.in. z roli Gabriela Basisty z „Soli ziemi czarnej” Kazimierza Kutza, Alberta Starskiego z „Seksmisji” Juliusza Machulskiego czy Augusta Emila Fieldorfa z „Generała Nila” Ryszarda Bugajskiego. W 2016 roku Wydawnictwo Literackie wydało autobiografię aktora „Seksmisja i inne moje misje”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

– Naszych czytelników zapraszamy już jednak od godz. 16.00 na kiermasz rękodzieła, wypieków i książek. Goście, którzy odwiedzą tego dnia bibliotekę mogą liczyć także na darmową kartę biblioteczną, nowości książkowe, filmowe i muzyczne oraz 80% mniejszą karę za przetrzymane zbiory – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

logosZadanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.