[Relacja] GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W KROCZYCACH

Z duszą życie jest łatwiejsze

spotkanie26 lutego i 12 marca 2018r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kroczycach odbyły się spotkania autorskie z Moniką Kowalską autorką tomiku poezji pt.: ”Z duszą życie jest łatwiejsze”. Monika Kowalska jest mieszkanką gminy Kroczyce, absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Zaradna optymistka  z głębokim przekonaniem, że jest sposób na wszystko, tylko trzeba go znaleźć. Młoda dusza stale szukająca swojego miejsca w świecie. Wiecznie głodna wiedzy, poznawania oraz rozwoju. Jednocześnie introwertyczna i tajemnicza  natura, dążąca do zrozumienia sensu istnienia. Od zawsze coś czytająca i kompletnie zaskoczona własnym pisaniem.spotkanie

W czasie spotkań publiczność miała możliwość wysłuchania wierszy w interpretacji autora, m.in.: Życie, Zmęczenie, Dwa w jednym, Ja kontra ja, Być, Lustro, Unikat, Spotkanie, Zgoda, Prośba, Czym jest życie, Jesteś darem.

Spotkania przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zakupili tomiki wierszy z dedykacją autora.

spotkanie

Zachęcamy do zapoznania się z twórczością tej niezwykle obiecującej poetki.

Nadesłała: Gminna Biblioteka Publiczna w Kroczycach