[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Sylwia Chutnik i Agnieszka Krawczyk w bibliotece

Przed miłośnikami literatury w Raciborzu dwa ciekawe spotkania autorskie! 20 października gościem biblioteki na Ostrogu będzie Agnieszka Krawczyk a dzień później czytelnicy spotkają się online z Sylwią Chutnik w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Spotkanie z Agnieszką Krawczyk – autorką powieści: „Siostry”, „Słoneczna przystań” czy „Tylko dobre wiadomości”, współautorką opowiadań kryminalnych i antologii świątecznych, laureatką konkursów literackich, jedną z założycielek grupy pisarskiej Zbrodnicze Siostrzyczki – odbędzie się we wtorek 20 października o godz. 16.30 w bibliotece przy ul. Bielskiej 12. Realizowane jest w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2019/2020.

– Informujemy, że w celu zapewnienia bezpiecznego dystansu dla wszystkich uczestników ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na spotkanie obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 32 415 84 86 – mówi Jolanta Sienkiewicz, kierownik filii na Ostrogu.

Z kolei w środę 21 października o godz. 18.00 gościem online Dyskusyjnego Klubu Książki będzie Sylwia Chutnik – pisarka, publicystka, działaczka społeczna i promotorka czytelnictwa. Członkini Związku Literatów Polskich i Stowarzyszenia Unia Literacka. Kuratorka festiwali i inicjatyw literackich (Międzynarodowy Festiwal Literacki Apostrof, Kawiarnia Literacka OFF Festival, dyskusje i spotkania autorskie). Felietonistka ,,Polityki”;, „Pani”, „Wysokich Obcasów”, ,,Gazety Stołecznej” i wielu portali internetowych. Zasiada w Kapitule Nagrody im. Olgi Rok, Kapitule Obywatelskiej Naukowych Nagród „Polityki” oraz w Radzie Funduszu Feministycznego. Wokalistka punkowego zespołu Zimny Maj. Autorka książek „Cwaniary”, „W krainie czarów”, „Jolanta” czy „Dzidzia”.

Spotkanie online

Spotkanie odbędzie się na platformie Clickmeeting: https://biblrac.clickmeeting.com/spotkanie-z-sylwia-chutnik

Spotkanie z Sylwią Chutnik jest finansowane ze środków Programu DKK realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *