[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SOSNOWCU

Marcel Moss w Zagłębiowskiej Mediatece

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z Marcelem Mossem, promujące jego najnowszą książkę zatytułowaną „99 ofiar Tytusa Mayera”. Spotkanie, które poprowadzi Magdalena Boczkowska, odbędzie się we wtorek 12 grudnia 2023 o godz. 18.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11. Po spotkaniu będzie można nabyć książki Autora i zdobyć cenną dedykację. Wstęp wolny.

Marcel Moss to pseudonim literacki polskiego pisarza powieści kryminalnych i tzw. „thrillerów z przesłaniem”. W swoich książkach autor porusza aktualne, ważne problemy współczesnego życia – obecność w Internecie, wirtualne relacje, brak prywatności, hejt, stalking, przemoc, prześladowanie przez rówieśników. W 2019 roku Moss zadebiutował thrillerem Nie odpisuj”, który jest pierwszą częścią tzw. „Trylogii hejterskiej”, czyli cyklu kryminałów, których akcja osnuta jest wokół wątków związanych ze zjawiskiem przemocy i internetowego hejtu. Prywatnie prowadzi facebookowy profil „Zwierzenie – Marcel Moss”, na którym każdy, kto chce podzielić się swoją historią, może anonimowo napisać o tym, co go nurtuje.

Publikacje (wybór): Nie odpisuj (2019), Nie patrz (2020), Nie krzycz (2020), Mroczne sekrety (2021), Idealna para (2021), Mój ostatni miesiąc (2022), Nasz pierwszy rok (2022), seria Liceum Freuda: Nie wiesz wszystkiego / Wszyscy muszą zginąć / Nie wiesz nic / Nie wiesz dlaczego / Już nikt mnie nie skrzywdzi (2020-2023) , 99 ofiar Tytusa Mayera (2023)

Nadesłała: Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnwocu