zajęcia

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Dzień Dziecka z Franklinem w bibliotece przy Bielskiej 12

zajęciaW działającym w bibliotece na Ostrogu Klubie Malucha odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie. Tym razem maluchy świętowały Dzień Dziecka!

W wesołej zabawie – układaniu puzzli, rzutom do celu czy grze na „niecodziennych” instrumentach, dzieciom towarzyszył ich ulubiony bohater bajek – Franklin, który przeczytał także jedną ze swoich przygód. Następnie Franklin rozdał każdemu dziecku specjalne dyplomy z podziękowaniem za wspólną całoroczną zabawę w Klubie Malucha a także drobne słodkie upominki przygotowane wspólnie z rodzicami.

zajęcia

– Dziękujemy Księgarni SOWA za pomoc w organizacji Dnia Dziecka z Franklinem. Wszystkich zainteresowanych naszymi zajęciami zapraszamy 14 września na godzinę 9.00. Mamy również przyjemność poinformować, że po wakacjach, w naszej bibliotece raz w miesiącu będą się odbywać bezpłatne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 1,5-3 lat, prowadzone przez szkołę językową HeleMele. Szczegóły wkrótce – informuje Jolanta Sienkiewicz, kierownik biblioteki na Ostrogu.

zajęciaNadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu