PLAKAT

[Relacja] BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY W ŁAZACH

RE-MIKS w bibliotece

PLAKATDlaczego RE-MIKS? Bo remiksujemy pomysły bazując na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów z dziedziny grafiki i promocji. I robi to zespół złożony z bibliotekarzy i czytelników, którzy przy wsparciu on-line trenera – Ambasadora LABiB tworzy miks materiałów promujących bibliotekę w mediach społecznościowych. Prawdziwy miks osób.

Przez cały miesiąc luty w Bibliotece w Łazach trwają warsztaty on-line z twórczego wykorzystania nowych mediów. Dzięki dużemu wyborowi bezpłatnych narzędzi internetowych bibliotekarze i czytelnicy tworzą profesjonalne plakaty, zaproszenia, kartki i inne grafiki promujące bibliotekę w social media. Naszym trenerem on-line jest Agata Warywoda – Ambasadorka LABiB i współautorka bloga Present Simple. Dzięki bezpośredniemu połączeniu na platformie ClickMeeting uczestnicy warsztatów dyskutują z trenerem i skutecznie projektują według udzielanych wskazówek.

spotkaniespotkanie

Warsztaty realizowane w ramach projektu Mapa Ambasadorów LABiB i udziałowi Biblioteki w Łazach w konkursie „Re-Animuj się!”.

Nadesłała: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łazach