[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZAWIERCIU

Klub Rzeczy Niemożliwych

spotkanieWtorkowe spotkanie (20.02.2018 r.) Dyskusyjnego Klubu Książki opanował kult Świętej Rity i dyskusja nad życiowymi wartościami. Analizie uległa niezwykła książka autorstwa Marty Fox pt. Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych.
W swojej bardzo osobistej i niezwykle szczerej książce, autorka obdarza czytelnika bardzo dużym zaufaniem. Pisze o codziennym, zwykłym życiu każdej z nas – małżeństwie, rodzinie, twórczości. Zmaganiu z problemami i obowiązkami rodzinnymi. Książka w bardzo czytelny sposób pokazuje, że należy cieszyć się życiem i wykorzystywać szanse życiowe.

Mówi o tym, że nie warto marnować nadarzających się chwil. Podtrzymywać tylko te, które my same uznamy za piękne, warte pielęgnowania. Pokazuje, że zdrowie i miłość to wartości nadrzędne, bez innych da się bowiem żyć.

spotkanie

Bardzo refleksyjne spotkanie, zachęciło uczestniczki do dyskusji i zmusiło do zastanowienia się nad własną codziennością. Kolejne spotkanie już 20 marca 2018 roku – tym razem omówiona zostanie książka Marii Nurowskiej Miłość rano, miłość wieczorem.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu

Biblioteka wspiera Cele Zrównoważonego Rozwoju

cele    pokój