[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZAWIERCIU

Nowe atrakcje w Strefie Malucha

pokójMiło nam poinformować, że Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu otrzymała dofinansowanie z Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, na doposażenie Strefy Malucha w Filii nr 10.

Głównym celem projektu jest stworzenie przestrzeni dla małych dzieci, w której nasi najmłodsi goście, będą mogli uczestniczyć w rozmaitych zajęciach. Doświadczanie świata, zabawa fakturami , czy edukacyjne układanki, pozwolą w znaczący sposób stymulować i rozwijać zainteresowania dziecka.

Pamięć, uwaga, myślenie, praktyczne działania, manipulacja przedmiotami, usprawnią funkcje poznawcze dziecka: pamięć, uwagę i myślenie. Zakupiliśmy więc wiele ciekawych zabawek edukacyjnych, niezbędnych do realizacji naszych działań.

Już niebawem będziecie mogli skorzystać z piankowego toru przeszkód, mat oro, chusty animacyjnej, zabawek gimm’s, mat sensorycznych, pobawić się drewnianymi zabawkami czy interaktywnymi książeczkami. Nasza Strefa Malucha nabrała barw i kolorów. Od dzisiaj rządzi w niej pomysł i dobra zabawa.

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu