[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Ferie z biblioteką 2021: gra kanapowa

Miała być plenerowo/kanapowa, ale z powodu nowych obostrzeń będzie tylko w zaciszu domowym. Za to pełna przygód i z nagrodą na finał… Raciborska biblioteka zaprasza dzieci z klas I-VIII do udziału w literackiej grze kanapowej! Trwają zapisy.

Gra adresowana jest dla dzieci z klas 1-3, 4-6 i 7-8, zarówno z Centrum jak i ze wszystkich dzielnic Raciborza. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zgłosić się do najbliższej miejsca zamieszkania biblioteki celem zapisania a następnie pobrać materiały do wydruku-karty pracy ze strony internetowej biblioteki www.biblrac.pl lub odebrać wydrukowany pakiet w dowolnej filii bibliotecznej. Karty pracy będą dostępne od poniedziałku 28 grudnia.

I tyle kwestii technicznych, potem już tylko dobra zabawa! Każdego dnia dzieci będą rozwiązywały jedną kartę pracy, w której znajdą zagadki, rebusy, krzyżówki itp. Czasem wskazówkę trzeba będzie odnaleźć w książce a czasem na Facebooku… Rozwiązanie każdej zagadki będzie wskazówką do udziału w kolejnym etapie. Po wypełnieniu wszystkich kart pracy, na uczestników czekają drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy!

Regulamin i formularz zgłoszenia dostępne tutaj: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2275-ferie-z-biblioteka-2021–gra-plenerowo-kanapowa.html