[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W GLIWICACH

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza do udziału w walentynkowej akcji.

Bibliotekarze stworzyli postać Serca i Książki i inspirując się scenami z najbardziej znanych filmów (Pretty Woman, To właśnie miłość…), sami (bez profesjonalnej firmy), nakręcili zakochaną podróż po Gliwicach i opowieść o tym, jak książki i czytanie mogą ogrzać nawet najsmutniejsze serce. Film  jest zapowiedzią walentynkowej akcji o nazwie „Zaczytane Gliwice – zakochani w książkach”.

Film opublikowany jest na Facebook u MBP w Gliwicach: https://fb.watch/3wHNxHgJBx/

Film do pobrania: https://we.tl/t-zeibxx7jgm

Opis filmu:

Książki mają wielką moc… Przyciągają, zapewniają rozrywkę i moc wrażeń, pocieszają i inspirują, otwierają możliwość podróży do światów niezwykłych i niemożliwych do poznania… I potrafią ogrzać nawet najsmutniejsze serce!

Z okazji Walentynek, razem z Książką i Sercem zabieramy Was w zakochaną podróż po Gliwicach! Ciekawi jesteśmy, czy odgadniecie, jakimi filmami romantycznymi inspirowane były niektóre sceny z filmu? A już w niedzielę, 14 lutego, czekać będziemy na Was na gliwickim Rynku… z Sercem, Książką i pięknymi niespodziankami!

Miejcie serce do książek i pamiętajcie, że w Bibliotece znajdziecie miłość na wyciągnięcie ręki… w postaci książek, które tylko czekają na Was na bibliotecznych półkach!

Opis akcji :

To oczywiste, że zawsze warto zakochać się…. w książkach!
I tą właśnie wielką miłością do książek dzieli się z czytelnikami Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, więc z okazji Walentynek, wspólnie z Centrum Handlowym Forum w Gliwicach, przygotowała kolejną odsłonę akcji „Zaczytane Gliwice”.
14 lutego 2021 r., w godz. 12.00 – 14.00 wybierzcie się na spacer na gliwicki Rynek, gdzie czekać na Was będzie wyjątkowe walentynkowe stoisko i piękne prezenty od Biblioteki!
Dajcie się porwać literackiej magii i przyjdźcie po książkę, która na pewno wywoła uśmiech i ogrzeje każde serce!
Niech trafi Was literacka strzała Amora, a miłość do książek towarzyszy Wam  przez całe życie!