[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W ZABRZU

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Fusieckiego w Zabrzu, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach filia w Zabrzu zapraszają nauczycieli-bibliotekarzy i nauczycieli-polonistów pracujących we wszystkich typach szkół oraz bibliotekarzy z wszystkich typów bibliotek do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium, które jest realizowane w ramach projektu „Książka na piątkę, znakomity początek: finał”.

Seminarium odbędzie się 7 października 2021 roku w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu (ul. 3 Maja 91A).

Udział w seminarium jest bezpłatny. Koszty dojazdu pozostają po stronie uczestnika.
Liczba miejsc na seminarium jest ograniczona, zgłoszeń można dokonywać poprzez wysłanie zeskanowanych formularzy zgłoszeniowych na adres: warsztaty@biblioteka.zabrze.pl

Zapisy prowadzone są do wyczerpania miejsc, o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Po przesłaniu zgłoszeń uczestnicy seminarium otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i zakwalifikowania się na seminarium.

Program spotkania dostępny jest na stronie MBP w Zabrzu.

Formularz zapisu do pobrania tutaj.

Projekt ten jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *