[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SOSNOWCU

Familijne Pokazy Filmowe – dzielne zwierzaki wplątane w kosmiczną awanturę!

Już 2 marca 2024 (sobota) o godz. 11.00 Zagłębiowska Mediateka serdecznie zaprasza na Familijny Pokaz Filmowy. Na dzieci wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu, czekać będzie międzyplanetarna afera z udziałem przesympatycznych wiejskich zwierzaczków. Wstęp wolny.

Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Mediateki!

Familijne Pokazy Filmowe to cykliczna impreza obejmująca comiesięczne seanse adresowane do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na pokazy jest jak zawsze bezpłatny.

Gdzie można sprawdzić tytuł filmu (tytuły nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej)?

– Na plakatach i ulotkach w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11);

– Poprzez wysyłany regularnie newsletter (link do zapisu znajduje się na górze oraz na dole strony MBP);

– Poprzez kliknięcie w napis „TYTUŁ FILMU” zamieszczony w artykule reklamującym seans na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl i wpisanie aktualnego hasła dostępu. Pytania o hasło prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl, pod numer telefonu 693 266 411 lub do dyżurujących bibliotekarzy we wszystkich placówkach MBP. Podane hasło obowiązuje przez cały rok;

– Poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego na plakatach.

Uprzejmie informujemy, że wejście do Auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność! Organizator – w przypadku frekwencji przekraczającej możliwości Auli (200 miejsc) – zastrzega możliwość wcześniejszego zamknięcia drzwi i odmówienia wstępu na pokaz. Prosimy o wyrozumiałość.

2 marca 2024 – Parzystokopytny mistrz wplątywania się w najróżniejsze tarapaty, tym razem trafia w sam środek międzyplanetarnej afery: oto na jego farmie pojawia się przybysz nie z tego świata, któremu po piętach depcze złowroga organizacja. Zgrana ferajna składająca się z krów, kur, koni, królików i innych zagrodowych zwierzątek, postanawia pomóc sympatycznemu kosmicie wrócić do swojego domu.

Rok produkcji: 2019. Reżyseria: Will Becher, Richard Phelan. Czas pokazu – 1:26:00

Nadesłała: Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu