stolik

[Relacja] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Zagrajmy razem!, czyli klub gier planszowych w bibliotece

stolikNowy sposób na długie, jesienne wieczory? Klub gier planszowych w raciborskiej bibliotece! Za nami pierwsze, pełne pozytywnych emocji spotkanie.

Pierwsze spotkanie nowopowstałego klubu odbyło się w piątek 15 września. Dopisała frekwencja a w ruch poszły m.in. „Rummikub”, „Monopoly”, „Duszki”, „Jenga”, „Uno”, „Carcassone” i „5 sekund”.

– Klub Gier Planszowych powstał z myślą o pasjonatach tej formy rozrywki, którzy chcą kreatywnie spędzić czas po lekcjach lub pracy i takich, którzy lubią grać, ale nie zawsze mają a kim – mówi Katarzyna Hałacz z MiPBP, organizatorka spotkań w klubie.

stolik

EUREKA- Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, w której odbywają się spotkania, posiada już pokaźny zbiór planszówek, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście na spotkania można także przynieść swoją ulubioną planszówkę i zagrać w nią z innymi uczestnikami.

stół

Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 20 października w godz. 15.00-18.00 w EURECE- Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12. Serdecznie zapraszamy!

Nadesłała: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu