[Zapowiedź] MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W RACIBORZU

Poznaj baśniowy świat Walta Disneya – spędź ferie z biblioteką!

ZAJECIAOdwiedź Aleję Gwiazd Walta Disneya – zaprojektuj stroje dla księżniczek, poznaj postacie nie z tej ziemi i zaprzyjaźnij się z fantastycznymi zwierzakami! Raciborska biblioteka zaprasza dzieci do wspólnego spędzenia ferii zimowych w dniach od 16 do 27 stycznia. Sprawdź ofertę!

Bezpłatne zajęcia animacyjne w EURECE-Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-14.00. Biblioteka przygotowała w czasie wolnym od zajęć szkolnych szereg atrakcji m.in. wycieczki do Teatru Bagatela w Krakowie na spektakl „O krasnoludkach, gąskach i sierotce Marysi” i na wystawę klocków LEGO do Gliwic, spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką oraz Bal na Zamku Disneya, czyli finałowe spotkanie na zakończenie Ferii z biblioteką.

zajęcia

– Przebojem tegorocznych ferii okazały się warsztaty z robotyki LEGO oraz modelowania przestrzennego i druku 3D, które w dniach 16-19 stycznia poprowadzą instruktorzy z firmy AKTIN. Ze względu na duże zainteresowanie, nie mamy już niestety wolnych miejsc – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

zajęcia

Jednak nic straconego! Można się wziąć udział w bezpłatnych warsztatach ze znanym rysownikiem Szymonem Telukiem poświęconych postaciom z baśni Disneya oraz technice mangi. Zapisy w bibliotece lub pod nr tel. 32 415 35 88.

ZAPOWIEDŹ

Do wspólnego odkrywania baśniowego świata Walta Disneya zapraszają także filie biblioteczne w dzielnicach: Studzienna, Ostróg, Ocice, Płonia, Brzezie, Markowice i przy ul. Żorskiej.

Szczegółowy harmonogram zajęć w bibliotece oraz na stronie www.biblrac.pl.