[Zapowiedź] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SOSNOWCU

Kino w Ogrodzie – już w 2021 r. w Zagłębiowskiej Mediatece!

Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich miłośników i miłośniczek Kina w Bibliotece (i kina w ogóle). Po wielu emocjonujących perypetiach i zwrotach akcji, w ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11 w Sosnowcu) pojawił się z dawna wyczekiwany ekran LED, dzięki któremu Zagłębiowska Mediateka będzie mogła organizować pokazy plenerowe w okresie wiosenno-letnim.

Ekran i towarzyszący mu sprzęt (system nagłośnienia, kamera wizyjna itp.) zostały już drobiazgowo przetestowane, a pracownicy przeszkoleni, aby dostarczyć przyszłym widzom jak najlepszych audiowizualnych wrażeń. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli się spotkać w sezonie wiosenno-letnim, rozsiąść na wygodnych leżakach i razem obejrzeć wspaniałe filmy w naszym nowym Kinie w Ogrodzie. Mało tego! Ekran i nagłośnienie zostały zaprojektowane tak, by w ogrodzie można było na żywo oglądać i słuchać transmisji wydarzeń rozgrywających się w Auli Zagłębiowskiej Mediateki. Teraz nasi czytelnicy będą mogli pośrednio uczestniczyć choćby w niektórych spotkaniach autorskich i jednocześnie zajadać pyszne lody na tarasie Niekawiarni w Mediatece. Fajnie, prawda?

Zakup ekranu i sprzętu został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego (VI edycji) dzięki głosom czytelników i mieszkańców Sosnowca.

Więcej szczegółów na temat oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu, w tym Zagłębiowskiej Mediateki, znaleźć można na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl

Nadesłała: Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *