[Relacja] MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W JAWORZNIE

DESIGN-BOOK. Warsztaty online. Ilustracja dotykowa cz. 2

Co to jest książka dotykowa i czemu służy? Jak tworzyć proste ilustracje odbierane przez dotyk? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w kolejnych, ostatnich już, warsztatach prowadzonych przez Barbarę Wójcik-Wiktorowicz.

Podczas zajęć online, zorganizowanych w ramach cyklu DESIGN-BOOK, zaprezentowane zostały proste sposoby na wykonanie książki składającej się wyłącznie z przestrzennych ilustracji. Dzięki niej poznaliśmy opowieść o ulubionym miejscu Toli – klimatycznym domku babci… Premierowa emisja nagrania miała miejsce 16 listopada. Odcinek udostępniany jest na bibliotecznym Facebooku oraz stronie www.biblioteka.jaw.pl. Serdecznie polecamy!

Organizacja wydarzenia związane było z realizacją projektu „Performatywna książka. Performatywna Biblioteka. Edycja 2”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Nadesłała: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *