[Zapowiedź] KSIĄŻNICA BESKIDZKA W BIELSKU-BIAŁEJ

Nowa oferta Książnicy Beskidzkiej – wsparcie dla dzieci z grupy Edukacji domowej i ich rodziców. Książnica Beskidzka zaprasza na warsztaty czytelnicze dla dzieci z grupy Edukacji domowej. Spotkania odbywają się w małych grupach, w zależności od możliwości stacjonarnie lub online.

Polecamy nowości czytelnicze, przedstawiamy interesujące pozycje literatury popularnonaukowej i beletrystyki, które mogą być źródłem samodzielnie zdobywanej wiedzy. Proponujemy różnorodną tematykę wybraną przez nas, dotyczącą między innymi podróży, dzieci świata i praw dziecka, ekologii i psychologii, ale także odpowiadamy na potrzeby uczestników zajęć i ich rodziców. Na ich prośbę wyszukujemy i przygotowujemy również do wypożyczenia książki dotyczące określonej dziedziny.

Podczas zajęć czytamy, oglądamy i omawiamy wybrane książki i inne materiały, uzupełniamy karty ćwiczeń lub wykonujemy prace plastyczne. Dzieci mają okazję poznać się wzajemnie, wyrazić swoje zdanie i dobrze się bawić. Czekamy na Was w Dziale Udostępniania Zbiorów dla  Dzieci i Młodzieży Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej.